Lütfen bekleyin...
banner

VİAPORT VENEZİA projesi Genel Bilgiler

PROJE AVRUPA YAKASINDA TEM ÜZERİNDE, ÖNÜNDEKİ TRAMVAY HATTI İLE HER YERE BAĞLANMAKTADIR. AYRICA 2017`DE ÖNÜNDEN GEÇECEK OLAN KABATAŞ-MAHMUTBEY HATTINDAN DİREK BAĞLANTI ALMASIYLA DAHA DA ÖNEM KAZANACAKTIR. FSM KÖPRÜSÜ VE ATATÜRK HAVA LİMANI`NA 15 DAKİKA MESAFEDEDİR.

EVİNİZDEN ÇIKTIĞINIZ ANDA 1 DAKİKA İÇİNDE OTOYOLDASINIZ.

VİA PROPERTİES & GÜRSOY YATIRIM ORTAKLIĞININ İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA’DA İNŞA ETTİĞİ VİAPORT VENEZİA 82.000 METREKARELİK BİR ARAZİ ÜZERİNE KURULUYOR. PROJE TOPLAM 2000 NİTELİKLİ KONUT, 4 YILDIZLI BİR OTEL, 200 TANE MAĞAZANIN YER ALACAĞI BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ, OFİS ALANLARIYLA VENEDİK SARAYLARI’NDAN OLUŞUYOR. MİMARİ KONSEPTİ TAM ANLAMIYLA VENEDİK GİBİ OLAN VİAPORT VENEZİA’DA, VENEDİK’TE OLDUĞU GİBİ DAR TARİHİ SOKAKLAR, SU KANALLARI VE BÜYÜK MEYDANLAR YER ALIYOR. GENİŞLİĞİ SEKİZ METRE OLAN SU KANALLARINDA GONDOLLARLA GEZİNTİLERİN YAPILABİLECEĞİ, MEYDANLARINDA VENEDİK KARNAVALLARININ DÜZENLENECEĞİ VİAPORT VENEZİA’DA KONUT SAHİBİ OLANLAR, TÜM BU GÜZELLİKLERİN YANI SIRA AÇIK VE KAPALI YÜZME HAVUZLARI, FİTNESS SALONU, BUHAR ODASI, SAUNA, OYUN SAHALARI VE ÇOCUK PARKLARI GİBİ TÜM SOSYAL İMKANLARDAN FAYDALANABİLECEK. İTALYAN RESTORANLARINDAN GROSMARKETLERE, SİNEMALARDAN BİRÇOK ÜNLÜ MARKAYA HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA OLACAK.

SİZDE BU PROJEDE YER ALMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

MESA MASSLAK EVLERİ, İSTİNYE PARK KONUTLARI, MASHATTAN MASLAK, ECLİPSE MASLAK, HİL PARK SUİTES, SEBA İNŞAAT PROJELERİ, AVRUPA KONUTLARI TEM, AVRUPA KONUTLARI ATAKENT, FİNANSKENT, YORUM İSTANBUL EVLERİ, BATIŞEHİR, SERENİTY GİBİ BİRÇOK PROJENİN 2.EL SATIŞ VE KİRALAMALARINDA KENDİSİNİ KANITLAMIŞ GAYRİMENKUL ŞİRKETİ OLARAK SİZLERE VİAPORT/VENEZİA`DA EN İYİ GÜVENİLİR, KALİTELİ HİZMET VERMEYİ AMAÇLIYORUZ.

SATILIK - KİRALIK DAİRE SEÇENEKLERİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.


HEDEF GAYRİMENKUL

NESLİHAN CEYLAN

0532 799 45 61

Resimleri büyük boyutta görmek için üzerine tıklayınız.
    DANIŞMANLARIMIZ